Müşteri Hizmetleri: 0850 885 0776

WEB TASARIM

Online mecralarda, firmanızı ve ya markanızı ifade eden, en çabuk ulaşılabilecek ve sizinle ilgili tüm bilgileri içeren web sitesi konusunda tüm çözümleri sizler için üretiyoruz.

Yüz yılın en büyük medya mecrası kabul edilen ve diğer radyo ve televizyon gibi sınırlı kapsamda olmayıp, süreklilik teşkil eden web dünyası, baskılı ürünlerdeki gibi sayısal değerlere bağlı kalmaksızın sınırsız sürede sınırsız kişiye ulaşma imkanı sunar.

Üstelik web sitesi hataları düzeltilebilen bir mecra olduğundan, örneğin firmanızın adresinizi değiştirdiğinizde size bir maliyet çıkartmaksızın adres bilgilerinizi değiştirebileceğiniz halde, tüm baskılı ürünlerinizin çöpe atılarak yeniden basılması zorunluluğu vardır.

WEB SİTESİ TASARIM SÜREÇLERİOnline ihtiyaçlarınız için en uygun çözümler...

Görsellik

Creamaxi; kullanıcı dostu ve kreatif dizaynlar geliştirerek web tasarım da ilk intiba konusuna önem verir. Müşterimizin web sitesine gelen ziyaretçiye etkili ve doğru sunumu yapmak için çalışır. İşimizin ilk aşaması görsellik olacağından Creamaxi bu aşama için önemli bir zaman ayırır.

Güncelleme

Yaptığımız web tasarımların ileriye yönelik kullanım kolaylığı olması için ve daha sonra da sitenize ekleyebileceğiniz içerikler veya güncelleyebileceğiniz içerikler olacağından, kolay kullanımlı size öze site yönetim paneli programlıyoruz. Bu sayede içeriğini istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta  güncelleyebileceğiniz dinamik site sunabiliyoruz.

Arama Motoru

Web tasarım ve programlama çalışmalarımızda elimizdeki proje hangi kapasitede olursa olsun, arama motorları optimizasyon kriterlerine uyumlu bir çalışma pratiği sergiliyoruz. Web 3.0 teknolojisi ile yaptığımız web tasarım projeleri arama motolarında hızlı ve kolaylıkla indexlenmektedir.