Müşteri Hizmetleri: 0850 885 0776

Hizmetlerimiz

Bütçelendirilmiş etkili çözümler!

Markanıza Güç Katan!Dijital Reklam Ajansı

Online PazarlamaONLİNE PAZARLAMA
Markanızın ya da ürünlerinizin dijital dünyada doğru hedef kitleye ulaşması için yaratıcı çözümler, uygun bütçeli stratejiler üretebiliriz.

Kurumsal Web TasarımKURUMSAL WEB TASARIM
Hedef kitlenizi değerlendirerek sizi en iyi şekilde aktarabilecek, derdinizi en iyi şekilde anlatacak yaratıcı kurumsal site çözümleri geliştirebiliriz. 

ETicaret SiteleriE-TİCARET SİTELERİ
Web siteniz üzerinden online satış yapmanıza olanak verecek altyapıyı, ödeme sistemi (POS) entegrasyonlarını hazırlayabiliriz. 

Sosyal Medya YönetimiSOSYAL MEDYA YÖNETİMİ
İşletmenizin sosyal medya hesaplarını yönetebilir, özgün içerik hazırlayabilir, tüm mecralarda takipçilerinizi artırmak için çeşitli uygulamalar yapabiliriz.  

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA
Sosyal medya da rakiplerinize fark atacak etkileşimli ve tanıtım/satış odaklı, ölçümlenebilen başarılı projeler ve kampanyalar hazırlayabiliriz

KURUMSAL KİMLİK OLUŞTURMA
Firmanızı ve ya markanızı ifade eden logo, kartvizit, antetli, klasör gibi kurumsal yapıyı gösteren tüm ihtiyaçlarınızda tam çözüm sunuyoruz. 

GRAFİK TASARIM
Markanın kurumsal yapısını ve hizmetini tam şekilde yansıtacak renk ve şekillerle kullanıcının algısında bir bütünlük oluşturan grafik tasarımlar üretebiliriz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
Teknik bilgi (Know-How) ve sezgiye dayanarak müşterilerimize SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motorlarına Dayalı Pazarlama) stratejileri oluşturabiliriz.

BİLİYORUZ Kİ!

Amaç , bir ürünü herkes tarafından bilinir hale getirmek değil, onu talep edilir hale getirmektir. En tanınmış bazı markalar bile yok olmuştur.