Müşteri Hizmetleri: 0850 885 0776

Arama Motoru Optimizasyonu

Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerde arama yapıldığında üst sıralarda yer almak için yapılan bir dizi işlem için verilen genel addır. Arama sonuçlarında ikinci ve üçüncü sayfada yer almak size pek bir getiri sağlamaz, zira pek çok kişi, arama sonuçlarının ilk sayfasında beliren sonuçlardan tatmin olurlar. Genel olarak herkes, hedefledikleri anahtar kelime için yapılan aramaların sonuçlarında birinci sayfada, hatta birinci sayfanın ilk sırasında yer almayı ister. Ancak bunu başarmak için sitenizi optimize etmeniz ve ona uygun olarak kodlamanız gerekmektedir.

Özellikle sitelerine seo yatırımları ve çalışmalar yaptırmak isteyen kişilerin aklındaki ilk soru “Ne Zaman Başlamalıyım?” olmaktadır. Bizler içinse bu sorunun cevabı sürekli gelişen arama motorları algoritmaları ve artan rekabet koşulları sebebiyle erkenden adım atılması gerektiğidir Sebebi ise Google ve diğer arama motorları yeni yapıdaki sitelere popüler olmadıkları için sıralamalarda şans vermemesidir. Bizler ise sitenizi Popüler hale getirerek arama motorlarındaki prestijini önemli bir seviyeye ulaştıracağız.

Sitenize ve sektörünüze özel bir değerlendirme ile rekabet koşulları çerçevesinde en verimli çalışmalar için Seo Teklifi alabilirsiniz.

Hemen ŞimdiTeklif Alabilirsiniz

Adınız - Soyadınız

E-Postanız

Telefon Numaranız

Web Site Adresiniz

Konu

İletiniz

İhtiyacınız
 Arama Motoru Optimizasyonu Web Araştırmaları Sosyal Medya Site İçi SEO Düzenlenmesi

responsive

Google'da ÜST Sıralara Çıkmak

En İşlek Caddedeki Bir Dükkandan DAHA FAYDALIDIR!